Back to top

Zegrze 360

Opis Zegrze 360

Wypożyczalnia sprzętu wodnego Zegrze360 znajduje się w Zegrzu Południowym nad Jeziorem Zegrzyńskim, 30km od centrum Warszawy.

Powstała ona z myślą o miłośnikach żeglarstwa oraz wypoczynku nad wodą, którzy cenią koleżeńską atmosferę oraz nowe i zadbane żaglówki i łódki.

Nie tylko żeglarze, ale także wszyscy, którzy jeszcze nie rozpoczęli przygody z żeglarstwem chcą spędzić czas nad wodą.

Jesteśmy przede wszystkim żeglarzami i to właśnie żaglówki są najważniejsze w naszej ofercie.

Czekają na Wszystkich : 

  • odkrytopokładowych Sigm 600 Club
  • Storm 22
  • Randmeer.

Nie zapominając także o tych, którzy chcą skorzystać z wypoczynku nad wodą bez oglądania się na wiatr - w naszej wypożyczalni znajdą oni łódki wiosłowe oraz już niedługo także deski SUP.

 

Kila słów o projekcie Zegrze 360

Projekt Zegrze 360 jest estetycznie wyglądającym projektem wraz ze sporymi możliwościami.

Strona główna wykonana jest na bazie prostego tekstowego pokazu slajdu dającym możliwośc umieszczena dowolnego tekstu na nim samym. Każdy blok strony jest wpełni zarządzalny z poziomu panelu administracyjnego strony.

System porząduje chronologicznie zawartość umieszczając ja w osobnej zakładce natomiast za pomoca panelu można wybrać podstrony jakie moga być umieszone na stronie głównej.

 


Galeria jest ciekawym rozwiązaniem. Wizualnie prosta galeria natomiast aby podnieść wygodę ładowania obrazków została oparta ona o serwer ftp dzieki któremu zdjęcia sa ładowane możliwie szybko bez ryzyka zerwania transferu. Zdjęcia po zaladaowaniu są imoprtowane przez moduł i przetwarzane za pomoca
 programu imagemagick zamiast standardowego GD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poza standordowymi forumlarzami strona posiada mechnizm adhock pozwalający właczać oraz wyłaczać system rezerwacji jachtów za pomocą którego klient może dokonać rezerwacji oraz w fazie koncowej dokonać płatności.

 

FiveStar: 
Brak głosów