Back to top

Kamerzystaslask.pl - Daniel Wojtaszek

Opis firmy kamerzystaslask Daniel Wojtaszek

Profesjonalne usługi video, jest to połączenie pasji i pracy dzięki czemu ciągle w siebie inwestuje by sprostać co raz to nowszym trendom na rynku

ślubnych filmów.
Domeną działalności jest tworzenie niepowtarzalnych filmów, w których jest zawarta na własnych inwencjach, jak również pomysłach przyszłych par młodych.
Każdy film przygotowywany jest indywidualnie dla potrzeb klienta, pod względem czasu trwania, muzyki, kolorystyki czy nawet kompozycji kadrów i dynamiki.
Prócz realizacji filmów ślubnych również w ofercie można odnaleźć 

realizacji sesji narzeczeńskich, 
sesji ślubnych, 
podziękowań dla rodziców,
czy nawet zaproszeń na ślub w formie filmu.


Ponadto : 

filmowanie teledysków, 
videoclipy, 
relacje z imprez, 
Reklamy oraz spotów.


Usługi świadczone są na terenie Śląska, jak również całej Polski 

 

Opis projektu kamerzystaslask.pl

Projekt kamerzysta slask jest uzupelnieniem projektu ognistystudio.

Obydwie strony zostały oparte o silnik drupal w trybie multisite. Dzieki temu klient zredukował koszty kolejnego wdrożenia o tzw. część wspólna moduły ,które można wykorzystać wspólnie w 2 projektach są współdzielone. Dzieki temu oszczedzane sa równeż zasoby serwera. Obsługa techniczna jest też uproszczona aktuazlizacje modułów odbywaja sią współbierznie.

 

Obydwa projekty stawiaja na prostotę

Strona kamerzystastudio.pl pozwala na pełne zarzadzanie kazdym wstawianym elementem na stronie od pokazu slajdu po wstawki z portali Vimeo.

Wstawnie filmów odbywa się za pomocą klejenia linku z stroną filmu skrypt zajmie sie resztą. Kazdy film można komentować oraz uzupełniać o treści pomgające zwiększyć zawartość merytoryczną strony. Z dodatkową możliwością zamieszczana komentarzy pod filmami.

Poza sekcja z filmami zostały wyróżnione strefy z treścią oraz formularze kontaktowe.

 

 

 

 

 

 

 

FiveStar: 
Brak głosów