Back to top

eSalamandra - O Nas

Firma eSalamandra powstała z myślą o dostarczaniu rozwiązań internetowych, które były atutem firm posiadjących duże zaplecze finansowe. Selekcjonując te rozwiązaniania chcemy zapewnić naszym klientą nieustaną perspektywę rozwoju firmy w dziedzinie IT.

Dla Nas zespołu eSalamandra oczywistym wyborem stał się system Drupal który wyprzedze wiele innych systemów CMS. Przewagę możemy dostrzeć w dojżałości oraz podejściu w dziedzinie zarządzania treścia. Dodatkowymi korzyściami tego systemu jest przynależność do Open source. Dzięki temu sam skrypt jest bezpłatny a efektywne wykorzystanie budżet można skupić na znaczących elementach systemu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów nieustannie dokonujemy optymalizacji procesu wdrożeniowego. Zmniejszenia kosztów stworzenia systemu jak i oszczędności czasu potrzebnego na stworzenie środowiska pracy.

Naszą dyrektywą jest zapewnienie możliwość rozbudowy systemu na każdym etapie jego budowy oraz funkcjonowania w sieci czyniąc go elstycznym w perspektywie coraz to nowszych i bardziej inteligetnych mechnizmów działających w sieci.

Systemy przez Nas oferowane nie stanowią zamknietej struktóry dostępnej i aktualizowanej tylko przez autora projektu lecz są modułowe wspierające system automatycznej aktualizacji dostarczanych przez systemy repozytoriów społecznościowych.

Wszystkie nasze projekty są wdrażane na przygotowanych przez Nas sprawdzonych, wydajnych serwerach z Polska lokalizacją.

Wszystkie rozwiązania opieramy o rozwiązania bazujące na serwerach dedykowanych oraz systemach opartych o pełną wirtualizację oraz serwery dedykowane. Nie korzystamy natywnie z tzw shared hostingów. Wszystkie systemy budujemy w oparciu o Dystrybucje Gentoo Funtoo dzieki czemu mamy gwarancje że system operacyjny jest w stanie wykorzystać maksymalną moc maszyny.

Polski